Nowa linia urządzeń marki Bosch - Serie 8

Witamy Was z kolejnymi nowinkami!

Jeden z topowych producentów urządzeń AGD do kuchni, oczywiście mowa o firmie BOSCH, wypuściła na rynek nową serię produktów. Poniżej przedstawiamy Wam sprzęty z seri 8 z krótkim opisem, które to poza funkcjonalnością prezentują nam bardzo nowoczesny design.

Na szczególną uwagę zasługują kompaktowe piekarniki, które będą równie funkcjonalne jak te pełnowymiarowe, a pozwolą zaoszczędzić miejsce w niewielkiej kuchni!

 

Piekarniki pełnowymiarowe 

Przygotowanie głównego dania, ale i deseru dla ważnych gości możesz teraz oddać w ręce swojego piekarnika. Nad perfekcyjnym wypieczeniem potraw i ciast czuwać będzie trzypunktowa sonda oraz system PerfectRoast Plus. Natomiast funkcja Home Connect pozwoli Ci zdalnie monitorować pracę urządzenia. Wystarczy pobrać aplikację, by na tablecie lub smartfonie móc wprowadzać ustawienia piekarnika, ale i wybierać spośród setek przepisów. Wolisz tradycyjną obsługę sprzętów AGD? Przekonaj się, jakie to proste! Do dyspozycji masz wyświetlacz dotykowy i cyfrowy pierścień sterujący.

Para z warzyw, ryb i mięs wydobywa ich naturalny aromat, dzięki czemu jedzenie dostarcza nam intensywniejszych doznań smakowych. I to bez konieczności stosowania dużej ilości przypraw. Produkty zachowują przy tym swoją chrupkość i znacznie więcej składników odżywczych. Zwłaszcza, kiedy przygotowujesz je z wykorzystaniem funkcji Steam Plus. To za jej sprawą temperatura pary zostaje podniesiona do 120°C. Gotowanie odbywa się szybciej, a posiłki wciąż są pełne witamin i minerałów. A co ze smażeniem? Funkcja AirFry pozwala Ci smażyć z pomocą gorącego powietrza, by całkowicie zrezygnować ze smażenia na tłuszczu. Zachwyć się smakiem zdrowych dań!

 

Piekarnik kompaktowy (z parowarem lub z mikrofalą)

Mniejszy, a jednak równie funkcjonalny. Nie ma potrzeby rezygnować z możliwości, jakie oferują Ci piekarniki Bosch Serie 8, tylko dlatego, że w Twojej kuchni brakuje miejsca na standardowej wielkości urządzenie. Skorzystaj ze wsparcia Asystenta Dań, piecz efektywniej z wykorzystaniem mikrofal i wybieraj spośród wszystkich dostępnych opcji, obsługując piekarnik zdalnie lub przy pomocy wyświetlacza dotykowego TFT Touch Display Plus.

Gotuj zdrowo, niezależnie od tego, jak przestronna jest Twoja kuchnia i jak duże są Twoje potrzeby. Marka Bosch zadbała o to, aby przyrządzanie potraw na parze było możliwe w każdym domu. W piekarniku kompaktowym z parowarem z nowej linii Serie 8 dostępne są dokładnie te same funkcje, co w jego pełnowymiarowym odpowiedniku. Skorzystaj z możliwości gotowania na parze i smaż bez tłuszczu. Doświadcz wygody, jaką przynoszą systemy, które monitorują stopień wypieczenia potraw, by zakończyć pracę urządzenia w idealnym momencie.

 

Sprawdźcie prezentację nowej lini piekarników! 

 

Kuchenki mikrofalowe (otwierane na lewo lub otwierane na prawo)

Odgrzewane posiłki też mogą smakować wyśmienicie. Ważne jednak, by do ich specyfiki odpowiednio dobrać parametry grzania. Nie wiesz, jak to zrobić? Nie musisz. Nowe kuchenki mikrofalowe Bosch Serie 8 wyposażone zostały w programy automatyczne. Wystarczy, że wskażesz produkt, który mikrofalówka ma dla Ciebie podgrzać, i określisz jego wagę. Urządzenie zajmie się całą resztą. Nie czekaj do lata, by cieszyć się smakiem grillowanych dań. Funkcja grillowania w kuchence mikrofalowej da Ci możliwość przyrządzania potraw z rusztu przez cały rok.

 

Szuflada grzewcza dbająca o właściwą temperaturę w Twojej kuchni

Przygotuj posiłek wcześniej i podaj go w idealnej temperaturze, gdy Twoi goście wygodnie usiądą już przy stole. Szuflady grzewcze Siemens pomagają utrzymać ciepło potraw na odpowiednim poziomie, a także oferują funkcję podgrzewania naczyń. To jednak nie wszystko. Wybór temperatury z zakresu od 30 do 80°C i szereg praktycznych programów pozwalają wykorzystywać je również przy rozmrażaniu produktów, powolnym gotowaniu, roztapianiu czekolady czy suszeniu owoców. Idealnie sprawdzą się też wtedy, kiedy zechcemy przyspieszyć proces wyrastania ciasta drożdżowego.

 

Ekspres do kawy

Masz ochotę na kawę? Przygotuj ją jednym dotknięciem, wybierając swój ulubiony napój na kolorowym wyświetlaczu ekspresu Bosch z nowej linii Serie 8. Proces parzenia kawy zostanie przeprowadzony tak, by wydobyć z niej jak najwięcej aromatu. Wciąż jednak to Ty możesz decydować o jego intensywności, korzystając z funkcji AromaSelect. Równie szybkie i bezproblemowe może być przyrządzanie kaw mlecznych, zwłaszcza że technologia AutoMilk Clean przejmuje obowiązek czyszczenia systemu mlecznego po każdym jego użyciu.

 

Jeśli nabraliście chętki na nową serię Boscha - zapraszamy do kontaktu!

Stworzymy dla Ciebie wymarzoną kuchnię oraz wyposażymy w niezbędny sprzęt AGD!

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com