#projekt

 • BIAŁA KUCHNIA Z STYLU SKANDYNAWSKIM

  Kolejna realizacja świetnie wpisuje się w przedświąteczną aurę...chłodna zimowa biel w połączeniu z świeżą wiosenną zielenią...a to wszystko w sznycie iście skandynawskim.

  Więcej
 • Kuchenne inspiracje Gray&Classic Blue 💙💙💙

  Szara kuchnia stała się na tyle modna, że powoli wypiera kuchnie skąpane w skandynawskich bielach. Wbrew obiegowej opinii, że wnoszą chłód do aranżacji, pokochaliśmy je za uniwersalność i stylowy wygląd. My łączymy ją z dodatkami w kolorze Classic Blue - kolorem roku 2020 wg Pantone Inc.

  Więcej
 • Monochromatyczne barwy, mnogość tekstur

  Monochromatyczność czy zawsze musi oznaczać nudne pomieszczenia bez kolorów? U nas nigdy takie nie są!

  Sprawdź naszą aranżację apartamentu z ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na większą swobodę projektowania!

  Więcej
 • Od projektu do realizacji: leśno-złota elegancka kuchnia

  Przepiękna, elegancka leśno-złota kuchnia po wykonaniu i na wizualizacjach!

  Więcej
 • Realizacja śnieżnobiała

  Biała kuchnia z drewnianym blatem – skąd wzięła się jej ogromna popularność? Sekret tkwi w materiale – drewno od zawsze jest jednym z pierwszych wyborów przy urządzaniu kuchni. To stylowy element, który ożywia wnętrze i tworzy przyjazną atmosferę domowego ciepła, która nie słabnie z upływem czasu. Choć drewniany śmiało można włączyć niemal do każdej aranżacji, zdecydowanie najlepiej dobraną parę stanowi z minimalistyczną bielą.

  Więcej
 • Kompleksowość usług

  Naszym klientom zapewniamy kompleksowość usług – począwszy od inwentaryzacji pomieszczeń, poprzez wizualizację 3D i doradztwo w zakresie wyposażenia AGD – kończąc na projektach instalacyjnych (hydraulika, elektryka, wentylacja).

  Więcej
 • Inwentaryzacja pomieszczeń, projekt

  Na każdym etapie projektu, dbamy o każdy najmniejszy szczegół. W naszych projektach nie ma przypadkowych rozwiązań, a każdy element stanowi część starannie przemyślanej całości. Wierzymy bowiem, że połączenie estetyki z komfortem użytkowania na co dzień, pozwoli się Państwu cieszyć kuchnią przez długie lata.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com