Niewielki, elegancki apartament

Przedstawiamy Wam mieszkanie, które przygotowane zostało na krótkoterminowy wynajem

Przy takim przeznaczeniu mieszkania inwestorom zawsze zależy na estetyce, trwałości oraz łatwości w utrzymaniu czystości.

 

Przedstawiony apartament urządzono w stylu loftowo - skandynawskim. Właśnie dlatego zdecydowano się na połączenie akrylowej, matowej czerni górnych szafek z dekorem drewna na dolnych szafkach i kamienia z białą żyłą na blacie i zabudowie okapu. Wzór kamienia przeniesiono również na ściankę przyblatową oraz na fragment prostopadłej ściany do aneksu, jednocześnie wyznaczając linię oddzielającą strefe kuchenną od dziennej, poprzez ułożenie czarnych kafli na podłodze.

Niewielki aneks kuchenny zaprojektowano w taki sposób aby był w pełni funkcjoanlny i pozwalał na swobodne przygotowywanie posiłków, pomimo małego rozmiaru

Zdecydowano o zastosowaniu płyty indukcyjnej z dwoma polami grzewczymi, co jednocześnie wpłynęło na długość blatu roboczego do przygotowyania posiłków i pozwoliło na zaoszczędzenie miejsca i wprowadzenie ekspresu do kawy, który również znalazł miejsce na blacie.

W dolnych szafkach zastosowano uchwyty krawędziowe, górne zaś wyposażono w zamykanie typu TIP ON.

Kuchnia do pozostałej części mieszkania nawiązuje głównie dekorem drewna, który obecny jest na niemalże wszystkich meblach. Popielata tapicerka idealnie komponuje się w tym zestawieniu. To właśnie w reszcie pomieszczeń możemy zobaczyć jak wprowadzenie charakterystycznych dla stylu skandynawskiego przedmiotów łagodzi nam loftowy wystrój aneksu.

 

A Wam jak się podoba zaprezentowana aranżacja? Loftowe wystroje, nawet w nieco łagodniejszej, skandynawskiej wersji, odnajdą się nawet w niewielkich przestrzeniach :)

Więc jeśli będziesz potrzebować wsparcia w projektowaniu i wykonaniu kuchni lub mebli na wymiar - zapraszamy do kontaktu!

Stwórzmy razem kuchnię na miarę Twoich potrzeb!

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com