Czerń, kubanit i... czekolada!

Przedstawiamy Wam kolejną realizację, prawdziwą gratkę dla łasuchów! Dlaczego dla łasuchów? Spójrzcie na ten czekoladowy blat!

 

Blat i ścianka przyblatowa zaprojektowane zostały w kolorze czekoladowego drewna, zaś w przypadku frontów zdecydowano się na połączenie czarnego matowego frontu akrylowego z kubanitem metalikiem, również w matowej wersji. Zastosowane AQUAAKRYLE posiadają 7-letnią gwarancję, co tylko dowodzi ich niezawodności i wytrzymałości. Ponadto część akrylowych frontów dostępna jest w opcji z powłoką antyfingerprint, która potrafi ułatwić codzienne utrzymanie porządku w kuchni!

Zdecydowano się na czarne sprzęty AGD, dodatkowo granitowy zlewozmywak FRANKE w kolorze onyks i bateria FRANKE Maris

Piekarnik i ekspres do kawy zabudowano w wystawionej, nieco poza linię zabudowy, szafce. Nadaje to nowoczesnego wyglądu kuchni. Zabawa formą ma miejsce również po przeciwnej stronie kuchni, gdzie poza linię zabudowy wystawiona została szklana witryna znajdująca się przy suficie. Za szkłem antisol czarny, umieszczona została listwa LED. Dzięki zastosowaniu szklanych półek możliwe było umieszczenie lini światła w górnej części wnętrza (światło przenika na niższe poziomy).

Elegencji całej aranżacji dodają uchwyty krawędziowe w kolorze szczotkowanego złota.

 

Przepadamy za ciekawymi aranżacjami i rozwiązaniami.

Więc jeśli będziesz potrzebować wsparcia w projektowaniu i wykonaniu Twojej kuchni - zapraszamy do kontaktu!

Stwórzmy razem kuchnię Twoich marzeń!

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com