Klasyczna kuchnia z patchworkiem

Dziś wracamy z klasyką! Często w naszych realizacjach widzicie kuchnie bardzo nowoczesne, kuchnie glamour, zdarzają się industrialne, więc możnaby pomyśleć, że kuchnie klasyczne odeszły do lamusa.

Nic bardziej mylnego!

Klasyczny wygląd kuchni wciąż ma swoich zwolenników. Ale czym się on właściwie wyróżnia?

  • ponadczasowość - klasyczna kuchnia ZAWSZE będzie modna,
  • meble nie starzeją się tak szybko, jak te w nowocześnie urządzonej przestrzeni, nie ma potrzeby gonienia za trendami aby utrzymać modnie urządzoną kuchnię,
  • połączeni bieli (lub jasnych odcieni szarości, beżu) i drewna, rozjaśnia pomieszczenie, dodaje mu lekkości i domowej, ciepłej atmosfery,
  • elstyczność pod kątem stylizacji - zmieniając tylko dodatki lub akcesoria (np. uchwyty kuchenne) możemy wprowadzić styl industrialny, skandnawski lub nawet glamour.

W niniejszej aranżacji postawiliśmy na lakierowane fronty w ciepłym odcieniu bieli z klasycznym frezowaniem kasety. Klasyczna kuchnia, naszym zdaniem, nie może obejść się bez witryn, w których możemy wyeksponować, na przykład, ulubioną zastawe kuchenną.

Postawiliśmy na nieco industrialne czarne uchwyty, które dodały całości aranżacji charakteru. Mozaika w stylu patchworkowym dodała przytulnego klimatu.

Blat fornirowany, o dekorze drewna, chociaż w ciemnym odcieniu, ocieplił dodatkowo serce domu. A właściciele zyskali odporny blat do pracy.

Nad płytą grzewczą zdecydowano się na zabudowę wyciągu w szafce, którą nieco pogłębiono aby stworzyć ciekawą, nietuzinkową kompozycję.

Wnęka w zabudowie na lewej ścianie pozwoli na ukrycie sprzętów, które lubimy mieć stale na wierzchu.

 

A Wam jak się podoba dzisiaj prezentowana aranżacja? Bo nam - BARDZO! 

Jeśli marzycie o klasycznej kuchni, wraz z jej wszystkimi zaletami, zapraszamy do kontaktu! 

Stwórzmy razem kuchnię Twoich marzeń!

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com