Ergonomiczne rozwiązania w kuchni - systemy PEKA

Ergonomiczna kuchnia, to taka po, której poruszamy się z łatwością. Której układ jest dla nas intuicyjny. W tym pomoże nam doświadczony projektant, który przemyśli ułożenie samej kuchni za nas, pomoże w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb.

Okazuje się, że warto pójść o krok dalej - zorganizować przestrzenie w zabudowie. Pomoże nam to w jeszcze łatwiejszym poruszaniu się po kuchni i funkcjonowaniu na codzień.

 

Dziś przedstawimy Wam topowe rozwiązania firmy PEKA, które możecie zobaczyć w naszym showroomie w Kłodzku :)

Zdjęcia wszystkich systemów znajdziecie pod postem :)

 

  • Nowoczesna spiżarnia, jak lodówka, do wysokich szafek kuchennych, czyli PLENO

Jest to rozwiązanie awangardowe i innowacyjne. Pozwala nam na zagospodarowanie wnętrza koszami w trzech rozmiarach. Największymi u dołu, w górnej części średnimi i małymi na froncie. Jednak kosze nas nie ograniczają, możemy skorzystać z półek. Elementy te są wyposażone w maty antypoślizgowe. Maty antypoślizgowe? Ale po co? Otóż ta nasza nowoczesna spiżarnia wysuwa się wraz z otwieraniem frontu szafki! System ten posiada miękkie otwieranie i zamykanie. Koniec z wygibasami i wyciąganiem wszystkiego przodu półki aby dostać się do tylnej części!

Sprawdź jak to działa!

  • Półka, wyciągana jak szuflada, czyli EXTENDO

Sama funkcjonalność półki jest analogiczna jak standardowej szuflady. Będzie kompatybilna z każdym projektem mebli. Jak każde rozwiązanie firmy PEKA, jest wykonana z materiału łatwego w pielęgnacji. Możliwość wyciągania półek poza obrys szafki ułatwia przegląd jej zawartości i dużo łatwiejszy dostęp, w porównaniu do typowej półki. W systemie tym z łatwością możemy postawić na dodatkowe akcesoria magnetyczne, które maksymalnie zoptymalizują nam przestrzeń. Do wyboru mamy drewniane pudełka, przegródki i relingi.

  • Cargo do wąskich szafek, dzięki któremu zagospodarujemy nawet 15 cm, czyli SNELLO 15

To rozwiązanie dla wszystkich estetów! Idealne do schowania ściereczek, środków czystości używanych na codzień. Dzięki zastosowaniu uchwytu na ręczniki i ściereczki oraz półkę na środki chemiczne. Żegnamy ściereczki wiszące na uchwytach meblowych, kranach lub leżące złożone w pobliżu zlewozmywaka! Witamy niezwykle funkcjonalne, 15-centymetrowe cargo, dzięki któremu przedmioty te wciąż będą pod ręką bez rzucania się w oczy! Możemy skorzystać również z opcji cargo z dwoma półkami. Prowadnice tego rozwiązania wyposażone są w pełen wysuw i cichy domyk, co pozwala na bardzo wygodne korzystanie.

  • Obrotowe półki do szafek na wysokości, czyli TURN MOTION

Czy tak jak my marzysz o tym, aby było łatwo sięgnąć na tył głębokiej szafki? Z obrotowymi systemami nie jest to już coś niemożliwego! Produkty z tylnej części szafki możesz mieć w zasięgu dłoni w każdym momencie! Obrót każdej z półek następuje zupełnie niezależnie, o 360 stopni, w dowolnym kierunku. Wysokość położenia półek możemy regulować. To rozwiązanie szczególnie polecamy do zagospodarowania miejsca nad urządzeniami zintegrowanymi w naszych kuchniach.

Sprawdź jak to działa!

Przestawione w poście rozwiązania stanowią niewielką część spośród wszystkich dostępnych, które możemy zaproponować do zastosowania w Twojej kuchni.

Odwiedźcie nas na Rataja 1, w Kłodzku i sprawdźcie!

 

 

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com