Mieszkanie z antresolą w surowym stylu loftowym

W dzisiejszej aranżacji chcielibyśmy przedstawić Wam surowe loftowe wnętrze

To czym się charakteryzuje na pierwszy rzut oka to:

  • minimalizm,
  • surowość,
  • szarość,
  • przestronność i otwarta przestrzeń.

Styl loftowy uwielbia przestrzeń dlatego jest idealnym kandydatem jeśli mamy do zagospodarowania mieszkanie, w którym kuchnia łączy się z salonem, a do tego mamy jeszcze otwartą antresolę. BINGO! Właśnie taką przestrzenią się zajmowaliśmy! W niniejszej aranżacji zrezygnowaliśmy z ciężkich barierek osłaniających część antresoli na rzecz szklanych, które nie zabierają przestrzeni i nie dzielą jej - ponieważ są praktycznie niewidoczne. 

Kuchnia o lakierowanych frontach, została zaprojektowana w matcie - bieli i czerni. Blat oraz przestrzeń między szafkami zaprojektowano w takim samym materiale - płycie laminowanej w odcieniach szarości, wybrano dekor przypominający strukturę kamienia. Zabieg ten spowodował, że w części kuchennej otrzymaliśmy gradient- przejście od dolnych szafek, ktore są jasne, poprzez szarość blatu, do czerni górnych szafek. Wybrano praktycznie pełną zabudowę sprzętów AGD, jedynym widocznym jest czarna mikrofalówka w górnej części szafek.

W salonie postawiono na szare meble, w tym sofę, szafkę RTV - z blatem o dekorze takim jak w częsci kuchennej. Ze względu na szary, surowy sufit, aby uniknąć pomniejszenia przestrzeni, przeniesiono szarość również na jedną ze ścian.

Aranżację uzupełniono o szafy na wymiar, w kolorze jasnej szarości, do przechowywania. Dodatkowo zagospodarowano garderobę, w której znalazła się pralka. Styl loftowy nie lubi chaosu i dużej ilości rzeczy, więc warto zatroszczyć się o miejsce, gdzie będzie moża je wszystkie schować.

Zaprojektowano miniamlistyczne czarne oświetlenie na prowadnicach.

 

Jeśli dziejsza aranżacja przypadła Wam do gustu, skontaktujcie się z nami!

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com