Monochromatyczne barwy, mnogość tekstur

Chcielibyśmy dziś przybliżyć Wam jedną z ostatnich naszych realizacji.

Kuchnia, w której poczujemy się jak w najdroższym apartamencie w mieście. Monochromatyczna paleta barw, daje nam ogromne pole do popisu i do zabawy teksturami. A tekstur wykorzystaliśmy wiele – od kamienia zwykłego i żyłowanego, poprzez drewno, akryl i szkło. Pomimo takiej mnogości nie mamy wrażenia nadmiaru, czy przepychu. 

Oczywiście jest to realizacja, na którą możemy patrzeć godzinami ale została stworzona do gotowania! Poniżej przedstawiamy rozwiązania, które zastosowaliśmy w niniejszej aranżacji, na które szczególnie chcemy zwrócić Wam uwagę.

  1. Płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem, uruchamia się równocześnie z płytą i dostosowuje moc pochłaniania do poziomu intensywności pracy,
  2. Zlew kuchenny stalowy podwieszany, polecamy takie rozwiązanie szczególnie tym z Was, którzy cenią sobie dużą łatwość w sprzątaniu, łączymy wówczas aspekt praktyczny z elegancką formą i ekskluzywnym stylem,
  3. Lodówka, piekarnik i winiarka w zabudowie.

W tej nowoczesnej aranżacji nie mogło zabraknąć szklanych witryn, które dodają kuchni sznytu glamour, jest to najważniejszy dla klienta element kuchni. Pozwalają one na wyeksponowanie, w bardzo efektowny sposób, szkła, którego z pewnością nie może zabraknąć przy tak pojemnej winiarce. Takie rozwiązanie mogliśmy zastosować dzięki wyborowi płyty indukcyjnej ze integrowanym wyciągiem,  w przypadku klasycznego okapu takie rozwiązanie nie byłoby możliwe. Zatem ograniczenia obowiązujące z uwagi na wyciąg nad miejscem do gotowania przestają nas obowiązywać! Jak to się mówi, hulaj dusza... To hulamy!

Jeśli podobają Ci się nasze aranżacje - zapraszamy do naszego showroomu w Kłodzku!

 

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com