Idealny zlewozmywak dla niewielkich przestrzeni?

Co powiecie na zlewozmywak, przy którym posiadanie dużego blatu roboczego nie jest konieczne?  

Dziś o niesamowitym produkcie, który niewątpliwie ułatwia proces przygotowania posiłku! Bardzo nowoczesny wygląd i multifunkcjonalność będzie dopełnieniem, nie tylko w niewielkiej  kuchni.

Mowa o zlewozmywaku marki FRANKE- Box Center BWX 220-54-27. Posiada on komorę, w której mieszczą się akcesoria takie jak:

  • wkładka ociekowa,
  • dwie deski do krojenia (syntetyczna – idealna do obróbki mięsa i drewniana – do reszty produktów),
  • suszarka do naczyń,
  • zestaw 3 noży do krojenia.

Korek wykonany ze stali szlachetnej jest automatycznie sterowany za pomocą przycisku. Dzięki idealnemu dopasowaniu wszystkie elementy są perfekcyjnie zorganizowane. Akcesoria można nakładać na zlewozmywak Box Center BWX, dzięki czemu niewielki blat roboczy nie będzie dłużej przeszkodą w przygotowywaniu wymyślnych potraw. Sprawdźcie jak to działa!

 

 

Zlew wykonany jest ze stali szlachetnej, może być zamontowany na blacie lub na jego równi. Stal, z której produkowane są zlewozmywaki FRANKE Box Center BWX są odporne na zmiany temperatur, uszkodzenia mechaniczne, korozję i promieniowanie UV. Bardzo estetyczny odpływ wykonany z tego samego materiału dopełnia bardzo nowoczesnego wyglądu komory.

Pamiętajmy, że model ten możemy zintegrować z młynkiem do odpadków - na przyklad FRANKE Turbo Elite, który mozemy obsługiwać nawet przy pomocy mokrych rąk.

Zapraszamy Was do Naszego showroomu w Kłodzku, gdzie możecie obejrzeć FRANKE Box Center go na żywo! 

 

A dla tych z Was z daleka (można z nami współpracować zdalnie ;) )  pokazujemy zlewozmywak w Naszej aranżacji.

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com