Płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem

Dziś przedstawiamy Wam bardzo interesujący produkt, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przy urządzaniu kuchni.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się płyty ze zintegrowanym wyciągiem. Nic dziwnego! 

Indukcyjne płyty grzewcze ze zintegrowanym wyciągiem stanowią rewolucyjne rozwiązanie, sprawia ono, że komfort pracy w takiej kuchni osiąga wyższy poziom.

 

Rozwiązanie to szczególnie przypadnie do gustu osobom, które nie przepadają za typowymi rozwiązaniami okapów kuchennych. Przy tym produkcie, w porównaniu do innych montowanych na powierzchni roboczej, nie zawsze jest potrzeba pogłębiania blatów.

Będzie ono również bardzo praktyczne w mieszkaniach i apartamentach z antresolą, gdzie sufit mamy bardzo wysoko ponad miejscem gdzie przewidujemy umiejscowienie płyty. Wówczas nie musimy ograniczać się do umieszczania indukcji pod szafkami, lub przy ścianie gdzie bez problemu możemy umieścić okap. Zatem jest to wymarzone rozwiązanie gdy marzymy o wyspie kuchennej pełniącej funkcję strefy do gotowania, z widokiem na salon. 

Sam design jest bardzo elegancki, minimalistyczny i wpasuje się do każdej kuchni nadając jej szyku!

 

U nas płyta ze zintegrowanym okapem została zestawiona z przepięknym spiekiem kwarcowym Marazzi Capraia, białymi szafkami dolnymi z frezowanymi uchwytami i drewnianym czekoladowym dekorem górą. Uważamy to za wyjątkowo piękne połączenie! 

 

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom tego rozwiązania:

  • sterowanie, w przypadku niemalże każdej płyty odbywa się za pomocą dotykowego panelu,
  • praca wentylatora jest cicha, nawet przy wyższych poziomach mocy, samo sterowanie może odbywać się automatycznie - w zależności od modelu moc wentylatora może być dostowana do aktualnych ustawień pól grzejnych,
  • wszystkie elementy brudzące się podczas usuwania oparów łatwo zdemontować i można myć je w zmywarce,
  • nie musimy martwić się, że coś nam wykipi z garnka, w okapie tym zamontowana została specjalna taca, której zadaniem jest wyłapanie wszystkich płynów, które dostaną się w otwory wentylacyjne,
  • wyciąg ten może działać w obiegu zamkniętym - na filtrze węglowym, który regularnie należy wymieniać.

 

Poniżej prezentujemy jak taka płyta prezentuje się w naszym showroomie w Kłodzku. Zapraszamy do oględzin i sprawdzenia!

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com