Soft loft - styl industrialny w łagodnym wydaniu

Kuchnia loft - tego nie może zabraknąć
 

Cechą charakterystyczną tego stylu jest obecność surowych struktur typu cegła, beton, ale też ciepłego drewna. Świetnie prezentuje się w towarzystwie bieli, czerni i szarości. Delikatne akcenty wprowadzonego koloru powinny być stonowane. Klimat industrialny rządzi się pewnymi prawami, o których nie można zapomnieć projektując wnętrza w takiej stylistyce. Przede wszystkim warto postawić na otwarte przestrzenie, które będą się wzajemnie przenikały. Wskazane są również duże okna, które ładnie doświetlą mieszkanie. Wyposażenie powinno bazować na elementach szklanych i metalowych. Można również wprowadzić naturalne tworzywa typu kamień i wspomniane już drewno. 

Idealnie odnajdą się tu elementy postarzane - drewno wyglądające na stare, struktury z efektem korozji. Nie może zabraknąć także stylizowanych lamp, krzeseł, a nawet drzwi dających poczucie, że weszliśmy do świata pełnego przeszłości.

Klimat loftu łatwo osiągnąć wprowadzając takie dodatki, jak stylowe lampy, błyszczące fronty, odsłonięte fragmenty muru, stary parkiet czy ozdoby wykonane ze stali i drewna. W tak urządzonej kuchni powinny znaleźć się grafiki, meble stylizowane na przemysłowe, odkryte półki i regały typu etażerki z metalowymi ramami i oczywiście wiszące lampy z prostymi kloszami i długimi kablami. 

W naszej realizacji zestawiliśmy prostą formę zabudowy z zastanym już AGD z linii Retro-Style - efekt finalny pozytywnie nas zaskoczył - a Wam jak się podoba???


 

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com