Modern classic z bordo

 

 

Kolor odgrywa kluczową rolę w procesie tworzenia niezwykłych i wyrazistych wnętrz. Przedstawiamy Wam projekt inspirowany kolorem burgundowym. Efektem naszej pracy jest niewielki apartament, który przykuwa uwagę niezwykłym kolorowym spektaklem, łączącym odważne kontrasty oraz bogactwo tekstur. To przestrzeń, w której burgund, beż, błękit i czekolada tworzą harmonijną mieszankę, a subtelne nawiązania do stylistyki Modern Classic nadają wnętrzu niepowtarzalny urok.

 

S t r e f a   w e j ś c i a

W strefie wejścia udało się wygospodarować sporo miejsca do przechowywania – jest szafa ukryta za meblowymi frontami oraz podwieszana konsola na tle lustra w odcieniu antisol - które przepięknie odbija niewielki kącik jadalniany.  
Stół z ciemnego  drewna i naturalne  krzesła tworzą elegancką przestrzeń do wspólnych posiłków. Lustrzane wnęki z półkami optycznie powiększają przestrzeń, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku mniejszych mieszkań.
Dość odważnie postawiliśmy tu na transparentne drzwi. Dzięki przeszkleniom obie strefy pozostają dobrze doświetlone, a apartament zyskuje na powierzchni. Drzwi to ręczna robota zaprzyjaźnionych rzemieślników – zostały wykonane na wymiar (Icon Concept). To duma gospodarzy bo wyszły naprawdę bardzo efektownie – na tle szyb pojawiają się obłe motywy, które świetnie wpisują się w obrany styl.
Za szklana ścianą znalazła miejsce nastrojowa, sprzyjającą wypoczynkowi sypialnia. Zagraliśmy tu stosunkowo jasnymi odcieniami, aby wnętrze stało się przytulne. Na tle tapety Nakuru od Wonderwall Studio, stanęło komfortowe łóżko z tapicerowanym wezgłowiem w kolorze ciepłego beżu.

 

K u c h n i a  -  n a t u r a l n e   t ł o  -  n a t u r a l n e   m a t e r i a ł y  -  ś w i e t n a   b a z a   d l a   k o l o r u

Beżowy kolor zabudowy kuchennej jest subtelny i neutralny, co sprawia, że wydaje się przestronna. Drewniane elementy stanowią kontrast dla monochromatycznej bazy zachowując jednocześnie jej harmonię. Idealnym dopełnieniem, dla użytych płyt w odcieniach Cashmeere i nowości  z kolekcji Kronospan - Mink Arvadonna Chestnut - jest splashback z wielkoformatowej glazury nad stonowanym już blatem Silk Flow - również od Kronospan.  Nutę luksusu i wyjątkowości dodają złote detale oraz lustra, które odbijają piękno tego miejsca.

 

S a l o n   m i e j s c e m   s p o t k a ń   w   e l e g a n c k i m   o t o c z e n i u

Z kuchni przenosimy się do salonu, w którym uwagę zwraca na siebie duża i wygodna sofa. Postawiliśmy na zdecydowane dodatki w kolorze burgund. Klasycznego i eleganckiego szyku dodaje tu sztukateria ścienna od Orac Decor.

 

Ł a z i e n k a

W łazience przeniesiono kolory zabudowy meblowej oraz sztukaterię z pozostałej części mieszkania. Ściana z geberitem stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania - jak również jest świetnym kamuflażem dla pralki.

Nawiązując do złotych elementów w części dziennej zamontowaliśmy również złotą baterię umywalkową i prysznicową, oraz zabudowę prysznica typu walk-in

 

 

 A jak Wam się podoba zaprezentowana aranżacja CAŁEGO mieszkania? My jesteśmy zachwyceni!

Jeśli planujecie aranżację swojego mieszkania  - zapraszamy do kontaktu!

Stwórzmy razem mieszkanie na miarę Twoich potrzeb!

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com