Aktualności

 • Czy warto postawić na matowe wykończenie frontów?

  Jeszcze do niedawna, nowoczesne kuchnie zdominowane były przez błyszczące fronty, jednak teraz na prowadzenie wysunęły się fronty matowe, które z dnia na dzień zyskują coraz więcej zwolenników. Są chętnie wybierane ze względu na prostotę, uniwersalność i delikatność, jaką wnoszą do wnętrza.

  Więcej
 • Kuchenne inspiracje w stylu Classic

  To klasyka klasyki – biała kuchnia jest tak prosta, a jednocześnie ponadczasowa, że każdy z nas przynajmniej raz skrycie o niej marzył.

   

  Więcej
 • Realizacja śnieżnobiała

  Biała kuchnia z drewnianym blatem – skąd wzięła się jej ogromna popularność? Sekret tkwi w materiale – drewno od zawsze jest jednym z pierwszych wyborów przy urządzaniu kuchni. To stylowy element, który ożywia wnętrze i tworzy przyjazną atmosferę domowego ciepła, która nie słabnie z upływem czasu. Choć drewniany śmiało można włączyć niemal do każdej aranżacji, zdecydowanie najlepiej dobraną parę stanowi z minimalistyczną bielą.

  Więcej
 • Kuchenne inspiracje Gray&Classic Blue 💙💙💙

  Szara kuchnia stała się na tyle modna, że powoli wypiera kuchnie skąpane w skandynawskich bielach. Wbrew obiegowej opinii, że wnoszą chłód do aranżacji, pokochaliśmy je za uniwersalność i stylowy wygląd. My łączymy ją z dodatkami w kolorze Classic Blue - kolorem roku 2020 wg Pantone Inc.

  Więcej
 • UBIERZ ŚCIANY RÓWNIEŻ TE W KUCHNI

  Najnowszy katalog z trendami na 2020 rok dostępny już w naszym Studio…

  Więcej
 • BIAŁA KUCHNIA Z STYLU SKANDYNAWSKIM

  Kolejna realizacja świetnie wpisuje się w przedświąteczną aurę...chłodna zimowa biel w połączeniu z świeżą wiosenną zielenią...a to wszystko w sznycie iście skandynawskim.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com